KDE SE WORKSHOPY POŘÁDAJÍV MAGICKÉM VÍLÍM ÚDOLÍ 


Nyní pořádám workshopy převážně ve Vílím údolí, ve starém mlýně na samotě u Zruče nad Sázavou. Je to cca 45 minut autem z Prahy. Jezdí k nám i vláček - stanice Želivec. Je to místo s magickou energií, polodivokým domečkem a divokou zahradou. Driády vám tu šeptají nápady přímo do srdce. Jak podzim klepe na dveře přesunuly jsem ateliérek do mého meditačního pokoje, plameny v krbu za chladnějších dnů jsou nám laskavými průvodci. Vítejte


TAKŘKA KDEKOLI V ČR I V ZAHRANIČÍ
pozastaveno


Dále se můžeme sejít při tvorbě na některém z workshopů, které pořádám na krásných místech po celé CR i v zahraničí, kam mě lidé pozvou. Pokud mi napíšete svůj email - budou se k Vám dostávat pozvánky na mé tvůrčí dílny s dostatečným předstihem. Pokud máte nějaké příjemné místo vhodné na workshop a chuť společně workshop u vás zrealizovat - ozvěte se - budu se těšit.


SOUKROMÉ TVŮRČÍ MEJDANY


Možná máte kamarádku či kamarádky se kterými  byste si rády udělaly společný magický den plný tvorby, sdílení a radosti - můžete mi napsat. Možná tou kamarádkou je zrovna vaše dcera nebo maminka. Vymyslíme workshop na míru vašemu přání. Blízcí lidé tak mohou strávit společný pohádkový čas při tvorbě - odnést si zážitek společně rozesmátého dne a k tomu ještě svou bytost či módní doplněk.