Workshop v Praze na Veleslavíně 

19.09.2020
skřítek
skřítek

Ráda bych vás tímto pozvala na workshop, který se koná po dlouhé době v Praze, v mém bývalém ateliérku na Veleslavíně.

Můžete si u mě vytvořit jako vždy  bytost, která je vašemu srdci nejbližší. ALE krom toho, vám nabízím něco jedinečného:) Tentokrát bych vás totiž ráda  zasvětila do tvorby JODRDŮ, DOMÁCÍCH SKŘÍTKŮ a Dobíků...A JEJICH MAGICKÝCH HOLÍ.

Co jsou to JoDrDové??... Je to jedinečné seskupení tří charakterů - mistr Joda - se svou hlubokou vesmírnou moudrostí...Druid - nositel zemité moudrosti...a Dobby .věrný domácí skřítek......a toto vše v jedinečné a láskyplné kombinaci - prostě JoDrDové. Věřím, že soužití s nimi vám přinese moudré radostiplno. A jejich tvorba nemalé tvůrčí vytržení. Že vás budou zároveň inspirovat k moudrosti, zároveň budou mít pochopení pro občasnou nemoudrost, která nás všechny potkává... a jejich společnost na vás bude působit podobně léčivě a chlácholivě jako prastaré stromy.

Každý JoDrDo má svoji čarovnou dřevěnou hůl s cínem, která v sobě soustřeďuje magii a sílu. Na tomto workshopu poprvé budete mít možnost si hůl z polodrahokámků drátků a dřeva zhotovit...pokud si budete chtít vyzkoušet cínování..bude na místě můj milý skřítek, který cínuje už dlouhé roky a rád vás tímto procesem provede.

Workshop se bude konat na Veleslavíně - U SADU 13, PRAHA 6. OD 10:00 DO 18:00

Rezervace nutná na mém emailu Chameleonka@vperleti.cz

upřesňující informace k workshopu zašlu na váš email nejpozději deset dní před workshopem.

Informace o cenách - https://vrouseberancim-cz.cms.webnode.cz/cenaworkshopu/


Pokud byste rády přijeli, ale nehodí se vám sobotní termín...mohla bych být v ateliéru na Veleslavíně i v pátek či v neděli. Tudíž - pokud se v těchto okolostojících dnech sejde partička tvůrkyň (min 5) můžeme se spolu ponořit do tvůrčího čarování i v tyto dny. Písněte ...budu se těšit co nám za krásu vykvete pod rukama.

s láskou

Tereza